Ochranná vložka mProtection do obalu na kolo

Kód: M0160-01
převoz v autě uskladnění
Značka: Montone
540 Kč
Skladem

Ochranná vložka mProtection do obalu na kolo pro silniční kola, trekingová kola, horská kola a elektrokola vyrobený v České republice cz3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Převážíte více kol vedle sebe nebo chcete zabránit otlučení citlivých částí kola, jako je rám, převodník a kliky? V nabídce máme praktickou ochrannou vložku mProtection, která vaše kolo ochrání a skvěle pasuje do našeho obalu na kolo bike mBag.

Ochranná vložka je vyrobená z velmi lehkého a odolného materiálu o tloušťce 6 mm. Je lehce omyvatelná a vhodná pro všechny velikosti rámů kol.


Technické parametry:

  • materiál Oxford s hladkou úpravou a zvýšenou odolností proti protržení a prodření
  • tloušťka materiálu 6 mm
  • vnitřní výplň tvrzená pěnovým polyethylenem
  • rozměry v rozloženém stavu 75 x 132 cm
  • rozměry ve složeném stavu 35 x 38 x 6 cm (šířka x délka x výška)


Stručný návod instalace:

Vložku mProtection celou rozložte tak, že zkosené hrany jsou v horní části. Spodní roh vložky vložte do obalu bike mBag a posuňte až přes přední vidlici. Následně vložku vsuňte dovnitř a ujistěte se, že jsou chráněné všechny důležité části kola - rámová trubka, klika, přední vidlice a přehazovačka. Poté můžete obal na kolo bike mBag zapnout zipem.

Distanční vložku mProtection doporučujeme používat při převozu kola uvnitř vozidla, kdy hrozí poškození citlivých částí vlivem nárazů či tření jiných předmětů o kolo, například při převozu více kol dohromady atd.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: černá